Víkend kuželkářů

11.02.2010 19:33

Víkend kuželkářů Teplic: Áčko čekají záchranářské práce

 

 
  

11.2.2010 14:00:21
Autor: Napsali nám

Kuželkáři TJ Glaverbel Czech Teplice začali víkendová utkání v pátek, kdy se béčko představilo v meziokresním přeboru doma proti Bohušovicím. Utkání se odehrávalo podle očekávání a soupeř se zmohl jen na minimální odpor. Nejlepším hráčem domácích byl Viktor Jungbauer (412) a z družstva soupeře Stanislav Podařil (424). Teplické béčko je nyní ne 4. místě.

Céčko cestovalo na dráhy Děčína. Utkání bylo od samotného začátku v režii domácích hráčů, kteří zaslouženě vyhráli. Nejlepším hráčem béčka byl Martin Soukup (409) a u domácích Emílie Nováková (425). Céčko je momentálně na 9. místě tabulky.

Naše áčko se letos vyloženě trápí. Přestože má nejlepší průměr na utkání, v soutěži se nachází až na 11. místě divizní tabulky. Do konce soutěže je ještě osm kol a tak bude jistě boj o záchranu v soutěži velmi dramatický. Důležitý krok se povedl v sobotu, kdy áčko porazilo na domácích drahách Sokol Spořice 7:1. Nejlepším hráčem domácích byl Stanislav Horáček (436) a u hostů Oldřich Lukšík starší (413). Na další utkání zajíždí v sobotu 13. února do Mikulášovic. Bude to boj ne o dva, ale o čtyři body protože Mikulášovice jsou těsně za áčkem. Mohl by to být rozhodující krok k záchraně.

© 2008 Všechna práva vyhrazena. David Bouša

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode