Tepličtí divizní kuželkáři porazili v derby béčko Trnovan

11.11.2009 20:50

 

 

Autor: Napsali nám

David Bouša

V sobotu se odehrálo divizní kuželkářské derby mezi teplickými „skláři“ a hosty z Trnovan. Utkání se v podstatě rozhodlo hned v první dvojici. Tepličtí si dokázali vytvořit vedení, které již nepustili a zaslouženě zvítězili. Nejlepším hráčem domácích byl Stanislav Horáček výkonem 442 kuželek. Z hostujícího družstva byl nejlepším hráčem Jan Bergerhof výkonem 426 kuželek. Teplické „A“ je po této výhře na 7. místě.

V okresním přeboru nadělilo "béčko" Teplic soupeři z Děčína kanára. Zvítězilo o 99 kuželek a 6:0. Nejlepší výkon předvedl Niedelský , který shodil 415 kuželek. Béčko se posunulo na 3. místo tabulky. Naproti tomu "céčku" Teplic se doma proti Hvězdě Trnovany nedařilo. Od kanára je zachránila jediná kuželka. Nejlepší hráčkou byla Jana Zvěřinová výkonem 376 kuželek a z hostů to byl Milan Nový 398 kuželek. Družstvo „C“ je na 8. místě.

Dorost se po přestávce opět představil doma. V utkání s Jabloncem nad Nisou ale šanci neměl a prohrál 0:4. Nejlepší hráčkou byla Michaela Koukalová výkonem 389 kuželek.

© 2008 Všechna práva vyhrazena. David Bouša

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode