Divizní kuželkáři vyhráli s Mostem

04.11.2009 19:16

 

 
Teplice
4.11.2009 10:25:58
Autor: František Bílek

Divizní kuželkáři Teplic sehráli derby s Mostem v Bílině. Domácí totiž na Kyselce již druhou sezónu hostují, jelikož o svou kuželnu přišli. Utkání to bylo napínavé, jak se na derby sluší. Štěstí se nakonec naklonilo na stranu Teplic, které si po výhře 5:3 o dvě kuželky odváží body domů na Letnou.

Hostům pomohl výborný vstupem do utkání svým výkonem David Bouša, když shodil pěkných 467 kuželek a byl zároveň nejlepším hráčem Teplic.“Dnes jsme ukázali, že pokud bojujeme všichni, tak jsme schopni hrát na čele tabulky. Bohužel nám nevyšel úvod soutěže,“ řekl hlavní protagonista derby. Z domácích hráčů byl nejlepší Lukáš Uhlíř výkonem 455 kuželek. Teplické „A“ se vítězstvím probojovalo v tabulce na 9. místo. V sobotu 7. listopadu se utká na domácí půdě v místním derby s KK Hvězdou Trnovany „B“. Začátek utkání je v 9.00 hodin.

V okresním přeboru se teplickým družstvům na soupeřových drahách dařilo na padesát procent. "Béčko" vyhrálo v Trnovanech 5:1. Nejlepším hráčem hostů byl Hybš výkonem 421 shozených kuželek. U soupeřů si nejlépe velda Mauleová - 404 kuželek. Béčko se nachází na 4. místě. ''

Smolný zápas sehrálo "céčko" v Bílině, když prohrálo 4:2. Smůlu měla Lenka Bassiouni, která porazila 415 kuželek, ale prohrála posledním hodem o kuželku. Hostům se nepodařilo dohnat ztrátu z úvodu utkání a i přes hezké výkony Zvěřinové 430 a Soukupa 416 prohrálo. Naš céčko je po uplynulém kole na 8. místě.

© 2008 Všechna práva vyhrazena. David Bouša

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode