Ani rekord drah Milana Justy kuželkářům Teplic body nepřinesl

18.11.2009 20:15

 


18.11.2009 10:14:04
Autor: Napsali nám

Utkání severočeské divize mezi domácími hráči Doks a hosty z Teplic bylo plné zvratů a napětí až do samotného závěru utkání. Hosté z Teplic se snažili navázat na šňůru výher, díky kterým se dokázali posunout z konce tabulky až na průběžné sedmé místo. Bohužel se to nepovedlo a po celkem těsné prohře body zůstaly v Doksech.

Nejhezčím okamžikem utkání byl rekord drah vytvořený hráčem hostů Milanem Justou, který porazil 481 kuželek. Bohužel prohru 3:5 ani Justův úžasný rekord odvrátit nepomohl. Z domácích byl nejlepším hráčem Jiří Klíma výkonem 468 kuželek. Hráči Teplic zůstávají i po 11.kole na slušném 7.místě tabulky.

V okresním přeboru se v tomto kole teplickým družstvům nedařilo. Béčko zajíždělo na celkem těžké dráhy do Bohušovic, kde již několikátou sezonu hrají hráči Lovosic.V poměrně hladkém utkání si domácí hráči body vzít nenechali a naše béčko prohrálo 5:1. Nejlepšího výkonu dosáhl Luděk Gühl - 415 shozených kuželek. V dresu Lovosic nejvíce porazil Miloš Voborník 420 kuželek. Béčko je momentálně na hezkém 4. místě.

Céčko prohrálo po vyrovnaném zápase v Děčíně o 11 kuželek poměrem 2:4. Utkání nepřineslo celkově hezkou podívanou díky slabším výkonům soupeřů. Nejlepším hráčem hostů byl Martin Soukup výkonem 379 kuželek a u domácích Václav Pavelka 384. Céčko spadlo na 10.místo tabulky okresního přeboru.

Teplický dorost v neděli zajížděl do Chomutova na hezkou a padavou kuželnu. Ovšem byla znát nevyhranost hráčů a prohrál 4:0. Nejlepší výkon podala Michaela Soukalová 387 kuželek.

 

Celý článek naleznete zde:

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena. David Bouša

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode