Loko Ústí nad Labem - Teplice "A" 6:2

12.09.2009 20:39

Utkání mezi Loko Ústí a Teplicemi "A" je vždy velmi vyrovnané.Hosté již poněkolikáté dokázali potrápit domácí ovšem na body to těsně nestačilo.V první dvojici nastoupil Standa Horáček a po svém krásném výkonu z domácí kuželny bylo očekávané potvrzení formy i  na venkovních drahách.Standa začal vlažně a ztratil hned v úvodu hry.Bohužel tahal za kratší konec a prohrál výkonem 410kuželek. 1:0 a +20 kuželek pro domácí.V druhé hře nastoupil Milan Justa.Nejdříve se trochu hledal ale pak ukázal co dovede a vytvořil si na první dráze náskok 36 kuželek.soupeř sice vystřídal ale ani tak to na Milana nestačilo a po výkonu 441 kuželek srovnal na 1:1 a +9 pro Teplice.Třetím v  pořadí byl kapitán hostů David Bouša.Ten měl co napravovat po nevydařeném domácím výkonu z minulého kola.Začal pěkně ale i přes veškerou snahu a 424 poražených kuželek nad soupeřem prohrál..Rázem to bylo 2:1 a +8 pro domácí.Jako čtvrtý nastoupil Viktor Jungbauer.Náherné první plné(160) se spackanou dorážkou vytratili.Viktor zabojoval na druhé dráze a i přes krizi dokázal porazit 404 kuželek a soupeře porazit.Stav 2:2 a +9 pro hosty byl stále nadějí.Jako pátý hráč šel naplán Lukáš Hanzlík,který začal skvěle.Ovšem i jeho zbrzdila spackaná dorážka(44).V druhé půli se zlepšil ale i tak podlehl soupeři výkonem 425kuželek.Stav byl 3:2 a +10 pro domácí.Posledním hráčem byl již tradičně Saša Trpišovský.Hned v první půli vyhrál o 15 a vypadalo to vše nadějně.Poté ovšem soupeř zabral A Saša bohužel prohrál.Porazil krásných 443 ovšem na bdy to nestačilo.Zrodila se prohra pro Teplice 6:2 o 12 kuželek.Stejně jako v prvním kole.Snad se v dalším kole štěstí nakloní na stranu Teplic a porazí v dalším derby doma Duchcov.